Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért Ilyenek a szüleim?

Miért Ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Anyámék állandóan piszkálnak mert esténként ki megyek én fiatal vagyok még Nem tudok itthon lenni meg soha nem megyek messzire csak Elénk vagy pár Méterreláréb megyünk Beszélgetni csak Montanába sokat mentem ki Mivel nem engednek csak ki megyek de mostanában mindené kiabálnak mivel lehet Lesz Öcsém/Haugom de régebben itthon tudtam ülni meg minden de én már növök fel nem tudok itthon lenni .. meg soha se megyek messzire. csak nekem ilyenek a szüleim Ma este el határoztam hogy mondom nekik hogy többet nem megyek ki de le Buktam sajnos Ezt a beszélgetést meg mutatnám else hinnék sajnos. Szaréletem van sajnos.

14/F (Nem szoktam kint cigizni alkoholt inni stb)

Hülye Válaszokat ne írjatok köszi.



2013. okt. 19. 22:54
 1/2 cingi75 válasza:
Mert szeretnek.Gondold el, ha Te valamit/valakit szeretsz akkor félsz, hogy valami baja esik, megrongálódik,, vagy elveszíted, vagy elveszik Tőled.Nem?Nahát a szülők is így vannak ezzel.Az enyémek is.Vagy jobban szeretnéd, ha azt mondanák,hogy menjél csak, vagy történetesen észre sem vennék hogy otthon vagy, vagy nem vagy otthon?Milyen érzés lenne ha úgy éreznéd, nem is számítasz,nem törődnek Veled?
2013. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

van benne Némi igazság. :)

Tegnap este megis mondtam hogy nem megyek már ki :)

2013. okt. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!