Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vegyem rá a szüleim,...

Mivel vegyem rá a szüleim, hogy elengedjenek a párommal Bécsbe, decemberbe?

Figyelt kérdés
16 vagyok, ő 18 lesz akkor és szeretnénk elmenni a bécsi karácsonyi vásárra (fejenként 4000 Ft, ami nem sok) Simán el tudunk tájékozódni egy térképpel, mindkettőnk angolja jó, én még németül is meg tudom magam értetni nagyjából. Kb egy napra mennénk, de félek, hogy nem engednének mert ugye féltenek... Mit tegyek?

2013. okt. 6. 19:47
 1/5 anonim válasza:
mond azt nekik hogy lemondasz az összes zsebpénzedröl, internetedről, kitűnő tanuló leszel csak engedjenek el arra a..... kirándulásra
2013. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igaza van az első válaszolónak ha lemondasz ezekről biztosan elengednek
2013. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik mozijegyet.
2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 emir72 ***** válasza:
100%

Értesd meg velük, hogy "nem dugni mentek". Ez szokott lenni a fő ok - de többnyire (mi szülők) mást mondunk, amikor lefújjuk az ilyen programokat. Mint ahogy gyermekeink sem mondják el RÉSZLETESEN mire is készülnek! :)


Ha ez sem jön be, hívd el őket is, de feltétlenül kösd ki, hogy az úton csak sokkal elöttetek ülhetnek (ha jól következtetek, ez egy buszos út - valszeg nem szeretnéd, ha titeket bámulnának folyamatosan), és Bécsbe érve önállóan is el tudtok boldogulni (tehát ott se lógjanak a nyakatokon) :).


... azért vigyél gumit is, hátha a pasid nem elég felkészült arra, hogy mikor derül ki, hogy mégis "dugni mentetek". :)


Bocs, ha túl őszintén fogalmaztam!

2013. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 titkosleányzó válasza:
szuleid kedvelik a baratodat? mert ha igen,akkor semmi ertelme lemondani dolgokrol.. egyszeruen a baratod es te egyutt leultok a szuleiddel,es kozlitek veluk,hogy mi a tervetek,vagy esetleg egyedul is megteheted,es felhozhatod azt is hogy de o mar 18 eves,nem lesz semmi baj,ti is tudjatok,es hogy ez csak 1 nap lenne,kihagyhatatlan elmeny ez a becsi advent,annyira gyonyoru hogy muszaj eljutnunk oda,sok szep ajandekot tudunk hozni haza karacsonyra. hidd el,bevalik:) nalam bevalt tavaly ;)
2013. okt. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!