Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni drogfüg...

Daarage kérdése:

Hogyan tudnék segíteni drogfüggő páromon?

Figyelt kérdés

2 évvel ez előtt költöztem össze párommal, akiről tudtam, hogy marihuána fogyasztó. Sajnos azóta súlyosabb lett a helyzet. Egyre gyakrabban füvezik (minden nap) és felmerültek nála más drogok is (speed, extazi, mefedron és isten tudja még mi). Többször volt ebből vitánk, a végén mindig abban maradtunk, hogy abbahagyja, de sajnos mindig kiderült, hogy nem tudja letenni. Egyre agresszívabb és segítséget nem fogad el.

Próbálnék segíteni, megértő lenni, de még csak az elvonót sem merem neki megemlíteni.

Ha valaki volt már a párom vagy az én helyzetemben, mit tud mondani, hogyan tudok én segíteni és ráébreszteni őt, hogy nagy baj van. :( - Nem olyan válaszokat várok, ahol közlik, hogy meneküljek és hagyjam ott, hanem tényleg,hogyan lehet segíteni neki? -



#párkapcsolat #drogproblémák
2013. okt. 20. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
én 5 évig tartottam ki egy ilyen ember mellett... nála nem merültek fel más drogok, csak a fű, herbál sajnos nekem nem sikerült hatni rá semmivel, pedig nagyon sok mindent megpróbáltam, próbáltam célokat kitűzni elé mivel őt ugye nem érdekelte semmi se a jelen pláne nem a jövő... elkezdett egy iskolát (persze azt ő választotta ki h mit szeretne tanulni) volt jó melóhelye, kimehettünk volna külföldre is... annyi lehetőség lett volna de rá kellett ébredjek, olyan szinten nem érdekli semmi, h én sem eléggé ahhoz h megváltozzon így hát otthagytam és most boldog vagyok, mert ha visszagondolok nekem egy teher volt ez a kapcsolat főleg a vége felé... tudom nem sokat segített a választom mert ebben benne van az amit nem akartál hallani h hagyd ott, de nem minden eset ugyan olyan... ki tudja neked lehet sikerül jó útra téríteni a barátod, de mérlegeld azért a dolgokat, mennyit ér meg neked az idő, h lehet nem jársz sikerrel és benne ragadsz egy boldogtalan kapcsolatban. Azért sok sikert! Nehéz menet lesz, de reméljük megéri majd neked kitartani mellette.
2013. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!