Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány ft lehet Koreába egy...

Hány ft lehet Koreába egy képeslap?

Figyelt kérdés

Megismertem az interneten egy koreai lányt, aki küld nekem képeslapot, ezért én is visszaküldök neki egyet, de fogalmam sincs hány ft lehet.

Szerintetek megvan 2-3000 ft?

Légyszi olyan írjon aki már küldött Ázsiába képeslapot :D

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. okt. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Én ugyan nem Koreába, de Délkelet-Ázsiába igen, oda asszem 380Ft körül volt vagy mennyi. Koreába sem több. :)

Melyik oldalon ismerted meg egyébként? Csak mert mindig fel szoktam jegyezni magamnak, ha találok valami ilyen jó kis weboldalt. :)

2013. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

380 ft? :D

Wow, nagyon olcsó! :D

Azt hittem egy vagyon, de ezek szerint nem :D

hmm, az interpals oldalon ismertem meg, nagyon jó oldal! :)

2013. okt. 23. 14:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Még azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan írjam rá a címét a levélre? :D hisz nagyon bonyolult címük van, és nem értem :D

ha tudnál még ebben segíteni, nagyon megköszönném! ....és az előző válaszodat is nagyon szépen köszönöm :D

2013. okt. 23. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem pont elfogadható árban van még, olcsónak nem nevezném. :) De persze neked mindenképp kellemes meglepetés, hogy nem több ezer. :)


Majd megnézem akkor azt az oldalt, köszi, kíváncsi vagyok. :)


Keleti névsorrend és címezés van. Ha attól tartasz, hogy hangullal nem tudnád helyesed megcímezni, akkor angol átirattal tedd inkább, megértik azt is. :)

Irányítószám, város, kerület, utca, ház. Viszont az országot mindenképp angolul írd a borítékra, mert koreaiul nem tudnak a magyar postán. :)

2013. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem olyan olcsó, valakik sajnos még ez a 300 ft sem megengedhető :(

De komolyan azt hittem több :)

Remélem jól fogod érezni magadat az Interpals-on, nagyon jó oldal! :)

Köszönöm az eddigi segítségeket, megy a zöld pacsi! :))

2013. okt. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!