Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a világ legjobb tolla?

Melyik a világ legjobb tolla?

Figyelt kérdés

#toll legjobb világ
2013. okt. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
A libáé.
2013. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az Egyesült Államokban kifejlesztettek egy olyan tollat, amivel lehet az űrben és a víz alatt és tűzben is írni. A baj csak az, hogy kb. 10 millió Ft értékű az ára.


De létezik olyan toll is, amit Darts-táblába tudsz dobni, sőt bele is áll, és utána is tudsz vele írni :-) (a TeleShopban láttam olyat)

2013. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. ha-ha

2. :D hát arról már halottam bár ennél 1 fokkal hétköznapibbra, vagyishát olyanra gondoltam ami az írás terén is kiválik, esetleg esztétikilag, meg minőségileg. Köszönöm a választ :D huu az hasznos lehet a teleshoppos xD utána kell néznem :DD ment a +

2013. okt. 22. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt egyértelmű, tehát a hahádat betudom kérdésed előtti körültekintés teljes hiányának. Ráadásul a világ legjobbja? Hát honnan a rákból tudjuk? :D Meg azt se írtad, neked milyen szempont alapján lényeges ez. Íráshossz, anyagminőség, kényelem, vagy esztétikailag (utólag kiderült) a szemnek kellemes.


Talán amelyik szerepel a Guiness-rekordok könyvében. :D

2013. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, talán modortalan voltam. Továbbá oda kellett volna írnom, hogy íróeszközre gondolok. Igazából nagyon körültekintettem, de nem találtam megfelelő választ. Hát nem tudom, azért írtam ki ide, mert egy próbát megér. Azt, hogy nekem milyen szempont alapján lényeges, azt szándékosan nem írtam ki. Valójában egy összesített értékelés alapján, vagyis általánosságban érdekelt volna. Viszont nagyon jó szempontokat írtál. Egy olyanra lennék kiváncsi, ami ezek a szempontok közül valamennyiben kiemelkedő. A legjobban. Az űrtollra azt úgy értettem, hogy lehet, hogy ebben ő a legjobb, de nem hiszem, hogy a többi általad írt szempontban biztosan megfelelő. Tudom, talán ez egy nehéz kérdés volt. De ha nem lenne nehéz, akkor én is tudnám. Nem is muszáj, hogy kiemelkedő legyen a többi szempont. De szerintem mivel amiket felsoroltál, azok a lényeges tulajdonságok egy tollnál, ezért én azt gondolom, hogy ezektől lenne jó. Ami ezekben a legjobb.

A Guiness-rekordok könyvében tényleg szerepel toll?? :D Köszönöm amúgy hogy reagáltál a válaszomra, jó, hogy ezt tisztázhattam/tuk és mostmár nílvánvaló, hogy mit kérek. A válaszokat továbbra is várom. :) köszönöm.

2013. okt. 26. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!