Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerencse játékból...

Csak szerencse játékból meglehet élni?

Figyelt kérdés
én azt tervezem most hogy van 1700 FT-om és abból 5-ös lottót és kaparós sorsjegyet akarok venni.szerintetek lehet igy élni,hogy csak ebböl tartom fent magamat?ugy tervezem hogy pl most gyerek kaparóson 5000 ret abból visszaforgatok egy pár ezret,de veszek is belöle pl kaját.utánna már ha több pénzböl tudok venni sorjegyeket akkor nagyobb is az esélyem és még tbbet nyerhetek.és ez lehetne hosszabb távon folytatni.a tippmix az nem érdekel!!szerintetek jó ez igy?
2013. okt. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Király terv, csak meg kell valósítani!
2013. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem is!:D
2013. okt. 21. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
hát erre nem igazán lehet számolni :I a végén úgy is több pénz megy el a játékra mint amennyit nyersz. tudom, ismerek szerencsejáték függőt.
2013. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerencsejáték úgy van kitalálva, hogy hosszabb távon így is úgyis a tulaj nyer, szóval halott ötlet.

Lehet néha valakinek szerencséje, pl elviszi a jackpotot vagy a lottó ötöst, de az a ritka kivétel.

2013. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni.

Pókerből és fogadásokból tényleg meg lehet élni, ha okosan csinálod, de ha komolyan gondoltad a kérdést, akkor azt nem ajánlom neked.

2013. okt. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!