Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt az a "jóravaló"...

Ki volt az a "jóravaló" ember, aki kitalálta, hogy az asthmasokat kivegyék a közgyógyellátottak sorából?

Figyelt kérdés
Vajon tisztában van az illető azzal, hogy milyen gyógyszerárak vannak támogatás nélkül? Félre-értés ne essék, tudom, hogy más komoly betegségek is kikerülnek a sorból, az is felháborító, de engem ez érint. Helyesebben a gyerekemet, aki - megfelelő gyógyszeres kezelés mellett - kinőhetné ezt a betegséget, mely, Ő esetében allergiából fakad. Nem a FENT megállapított "átlagkeresők" közé tartozunk, inkább azok sorába, akik az "átlag" alatt keresnek (szerintem mi vagyunk többen!), így is nehéz, és így is meg kell néha magyarázni a gyereknek, hogy vannak dolgok, amiket nem tudunk megvenni, de ezek után??? Nem beszélve az egyéb, eddig ezzel járó támogatásokról.

2013. okt. 22. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg az asztma ambulancian dolgozo szakorvos kiadhat olyan szakvelemenyt a leletben, hogy a 90%-os tamogatas jarjon hozza. Ezt kb. fel evente kell kerni.

2014. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!