Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha egy hétre munkanélküliből kijelentkeztem és ma visszajelentkeztem. Az önkormányzat fizeti a tb-met és nem mondtam le ez alatt az egy hét alatt, ebből később baj lehet?

Most újra regisztrált munkanélküli vagyok, a NAV rámverheti azt az egy hetes tb pénzt?

2013. okt. 22. 13:16  Privát üzenet  

A válasz

Igen, lesz belőle probléma, mivel:

egyrészt jelentened kellett volna a változást az önk. felé

másrészt a munkaügy is jelenti hivatalból, tehát ki fog bukni az az egy hét...

Valószínűleg újra be kellene menned az önkormányzathoz, és újra megigényelni a TB-t.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. okt. 23. 20:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
90 napig munkanélkülijáradékot kapok. Az önkormányzat kiközvetithet e ez alatt közmunkára? Ha igen. Elutasithatom e és mi a következménye?
S. O. S A munkaügy vagy az önkormányzat hivhat be közmunkára?
Mennyibe fog kerülni? Megbüntethetnek?
Hol tudok utánaérdeklődni a jogosítványomnak?
Az önkormányzatokat is megbünteti valaki, ha a közterületeken nincs eltakarítva a parlagfű?
Van-e kötelezettsége a munkaadónak ( jelen esetben a helyi önkormányzatnak) munkaruhát biztosítani, és ha igen akkor azt milyen formában teheti meg?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!