Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom kikapcsolni magamba...

Hogy tudom kikapcsolni magamban a rem fázist?

Figyelt kérdés
A REM fázis alatt amikor álmodunk az elme blokkolja a test mozgását hogy ne csináljuk azt amit álmodunk az igazi életbe. Na én ezt ébren is elő tudom idézni de akkor az van hogy még beszélni se tudok se kiáltani se semmitsem mozgatni és még a szememet se bírom kinyitni. Na de ilyenkor csak szörnyen nehezen tudom magamat észhez téríteni. Esetleg nincs valami tippetek hogy tudok ezt így konkrétan deaktiválni magamban?

2013. okt. 22. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

őőőő, ez nem túl természetes..

egyetlen ehhez hasonló dolgot tudok, az pedig a "petit mal" típusú epilepsziás roham...

.. az meg nem jó

2013. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy magadtól létrejön a semmiből, vagy pedig alvást követően? Ha az alvás után, akkor a leírt jelenség az alvásparalízis.


[link]

2013. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, simán bármilyen körülmény között lecsukom a szemem és és mélyen belegondolok "valamibe" és így előidéződik.
2013. okt. 22. 22:46
 4/4 A kérdező kommentje:
De ebbe benne van a félelem érzet, lidérc nyomás, de így semmi köze az alvás előtthöz .
2013. okt. 22. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!