Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy szerezzek...

Szerintetek hogy szerezzek sok like-ot a FB oldalamra?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az oldalam, most is van rajta egy pár like, de többet szeretnék...



2013. okt. 23. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Unlike


Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

2013. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Először is nem ártana tudatni a néppel, hogy mégis mit fog tartalmazni az oldal, miről fog szólni.

A csicsa betűkből (amiben ha jól látom cirill betű is van, ráadásul rosszul használva) ha jól sejtem az átlag korosztály olyan 14 év körül mozoghat és inkább lányok, nos ők gondolom az ilyen szép képes szerelmes meg öribaris idézetekért vannak oda.

Esetleg kérd meg néhány barátnődet, hogy ossza meg az oldalt, vagy mondjuk hasonló jellegű (de népszerűbb) fb oldal tulajával jópofizni, hogy esetleg ő is tegyen említést az oldaladról a saját likeolóinál.

2013. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
12%
én már likeoltam az oldalt meg ha felveszel adminnak sok likeot tudok hozni neked az oldalra
2013. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!