Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani vmi szórakoz...

Tudnátok ajánlani vmi szórakozóhelyet Bp-en, ahova olyan emberek járnak akik, hozzám hasonlóan rock és hardcore zenét hallgatnak?

Figyelt kérdés
Bp-i egyetemista vagyok, de soha nem járunk el sehova, mert a diszkókat utálom. Beülős hely mondjuk, vagy ahol koncertek, élő zene van esetleg.
2013. okt. 23. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Basszus..ez Budapest!!!Itt minden van!!!Egyszer még én is voltam olyan helyen amiről te beszélsz, de már régen is volt, és józan se voltam..De valahol a körúton volt.. :D..asszem.. :D

Tessék kinyitni a Pestiestet, ott fel vannak sorolva hogy hol, mikor, ki,mennyiért.

Mi mindig így indultunk partyzni... :)

Régen volt a Wigwam nevű hely..ott jó bulik voltak..olyan rockos bulik..mondjuk elég a város szélén van..meg nem is tudom működik-e még.Nézzetek utána.

2013. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!