Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amit a jósnő jósol, annak...

Amit a jósnő jósol, annak mekkora az esélye, hogy be is jön?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Van 2ismerősöm, akiknek 100%-ig bejött, amit a jósnő mondott.
2008. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá tudományos alap, hogy a jósnők valóban jósolnak, ,ár csak azért is, mert jelenlegi fizikai elméleteink szerint a jövő nem megjósolható. Az, amit mondanak általában azért jön be, mert hiszel benne, hogy bekövetkezik, így belemagyarázod még abba is a jóslatot, aminek köze nincs hozzá, illetve a jóslatok általában elég általánosak.

Vagyis vagy bejön vagy nem...

2008. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a horoszkóp is,ugyanúgy a jóslás is általánosságokban szólnak vagy mondják.Van,aki hisz benne és van,aki nem.Hogy ezek mennyire jönnek be,arra nincs biztosíték.
2008. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez a jósnő hol volt, amelyik 100%ban bejött?


Nem hiszem, hogy azért következne be, mert hiszek benne!Nekem sokszor ugyanaz jött ki kártyából, mikor magamnak csináltam...véletlenek pedig nincsenek!


Mondjuk valaki hisz benne, valaki nem...ennyi!

2008. júl. 7. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
HA ilyen fix álláspontod van a jósnős dolgokról akkor miért kérdezel meg minket?
2008. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam a Ti tapasztalatotokra/véleményetekre!
2008. júl. 9. 08:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmikben... Szerintem csak véleltlen, ha kijön...
2008. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!