Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet arcon lévő...

Estrella84 kérdése:

Szegeden hol lehet arcon lévő kidudorodott anyajegyet eltávolitani, ami ingyenes?

Figyelt kérdés

Két anyajegyem is van az arcomon, már gyerekkorom óta és ahogy idősödök nőnek az anyajegyek, igy kezd zavaró lenni.

Szegeden a Bőrklinikán elvégzik a kimetszést?



2013. okt. 24. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A bőrklinikát nem tudom, de van egy "kis" börgyögyászati rendelő, ott az anna kút környékén, egy templom is van arra, bőr és nemibeteg gondozó talán? Szóval itt azt mondták nekem, miután megnézték az anyajegyet hogy egészséges nincsen elváltozás, ők ott nem csinálnak semmit, menjek el magándokihoz...az pedig nem egy olcsó mulatság. De amennyire unottan és flegmán bánnak abban a rendelőben az emberrel, szerintem ha gond is lett volna se veszik le....szóval ide felesleges elmenned.


Esetleg a háziorvosodtól kérdezz rá, elképzelhető hogy kell beutaló, csakúgy a klinikára nem hiszem hogy bárki bemehet. (nem tudom)


Vagy marad a magándoki...

2013. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én is voltam abban a rendelőben és pontosan ugyanezt mondták el nekem is, hát köszönöm szépen, de magándokira nincsen pénzem, ami úgy 20-25 ezer forint lenne.

Oda én nem megyek többet, ezért is kérdeztem rá a bőrklinikára, mivel egyik ismerősömnek ott vették le az anyajegyét , ingyen.

2013. okt. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!