Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is legalább...

Szerintetek is legalább annyit lehet röhögni az ezotéria témakörben, mint a humor alkategóriában? 11/L

Figyelt kérdés
Mert az előbb is az ezotéria témakörben olvasgattam és anya már rám szólt, hogy ne röhögjek már annyit.

2013. okt. 24. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem a humor témakörben nincsenek vicces kérdések, csak szánalmas próbálkozások, de az ezotériában és társaiban vannak vicces dolgok
2013. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 24. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is élvezem az ezotéria kategóriában feltett kérdéseket, pedig nem hiszek semmilyen mágiában, és istenben sem.
2013. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is röhögni járok, oda. :D
2013. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek az ezotériában, de nem bírok ki egy napot(kivétel, amikor nem gépezek), hogy ne nézzek be.Amúgy köszi a válaszokat!
2013. okt. 24. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább szánalmasnak találom a legtöbb ezotéria kérdést, mintsem viccesnek.
2013. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én változó kedvvel szoktam nézegetni az ott leírtakat. Sokszor nevetek, de van, amikor inkább sírhatnékom van, hogy 2013-ban milyen középkori babonákban hisznek egyesek..
2013. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!