Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Függő vagyok, mit tudok tenni...

Függő vagyok, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de facebook függő vagyok,sőt már előfordult többször,hogy szabadnapomon leültem,hogy csak belekukkantok az üzenetekbe,meg ez az,és 15 óra után vettem észre magam.Utána már hiába kezdek el olvasni,vagy bármi más,mintha meghaltak volna az agysejtjeim.
2013. okt. 25. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Es konkretan mit csinalsz azalatt az ido alatt? Mm gondolom megnezed az uzeneteid, valaszolsz rajuk, megnezel par kepet, kommentelsz ra, ez eddig oke, ez 15 perc... mi a maradek?
2013. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs,ha éppen fent vannak azok akikkel szerettem volna beszélni velük beszélek,közben nézegetek ezt azt,aztán megint jön valaki,utána elmegyek enni,és kattog az agyam,hogy úristen kéne ezt meg ezt szervezni,akkor megírom közös üzenetben,utána megint eszembe jut,hogy úristen de jó ruhákat árulnak azon az oldalon,na megnézem azokat,és így tovább..
2013. okt. 25. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lenyegeben nem csak a fbonmlogsz, hanem bongeszel mas oldalaon is nem? Mert akk ne fb fuggosegrol van szo

azzal szerintem semmi baj, ha dumalsz rajta... amiotamegszuntettek az msn-t nincs is mas modja:/

2013. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!