Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pályakezdőnek számítok még?

Pályakezdőnek számítok még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júniusban diplomáztam (meg is van, mert van nyelvvizsgám). Ezután bejelentkeztem a munkaügyibe,ahol pályakezdőként regisztráltak. Augusztusban viszont kiregeltettem magam, mert kijöttem Németbe au pairkedni. Na most az van,h ez nem jött be, és megyek majd haza. Itt be voltam jelentve, mint lakos. Nem tudom,h ez h érinti a munkaviszonyomat,mert pl az au paireknek adózni sem kell, na mind1. Az lenne a kérdésem,h ha most hazamegyek majd és megint beregelek a munkaügyibe,akk ismét pályakezdőként visznek be a rendszerbe? Jó lenne, mert akk hátha lenne vmi, és "kapkodnának" utánam, mivel a pályakezdőkre ugyebár támogatás jár. Na rem érthető. Köszi előre is :)

2013. okt. 25. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!