Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek "kívánság...

Hogyan készítsek "kívánság listát" a Vonzás törvénye szerint?

Figyelt kérdés
Mármint, úgy kell, hogy leírjam a kívnságom hogy pl: Szeretnék jóba lenni XY-nal, vagy írjam úgy, mintha már meglenne ,vagyis: Nagyon jóba vagyok XY-nal?
2013. okt. 25. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy írd mintha már meglenne, meg úgy is gondolj rá. Pl: Köszönöm, hogy nagyon jó a kapcsolatom XY-al. vagy Boldog vagyok hogy egyre jobb a viszonyunk XY-al.
2013. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. okt. 25. 21:12
 3/8 anonim válasza:
De fontos, hogy minden nap többször is gondolj rá, hogy milyen jóban vagy XY-al és ne merüljön fel benned kétség, tehát ne gondolj olyanra, hogy mi van, ha mégsem akar jóban lenni veled, hanem azt lásd mindig magad előtt, hogy jól elvagytok egymással stb.
2013. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Okés
2013. okt. 28. 11:30
 5/8 anonim válasza:
Működött/működik? :)
2013. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig jelen időben írd le. Gondolj naponta többször is rá, és bízz benne teljesen, ne legyenek kétségek. Ha valami kapcsolatról van szó, akkor például elképzelheted, hogy milyen jó érzés jóban lenni azzal a valakivel, milyen jó érzés átölelni. Az fontos, hogy a teljes lényeddel érezd át ezt az érzést.
2013. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát még nem egészen,mert csak újévtől szeretném, "tudom" vele elkezdeni jóba lenni:P
2013. dec. 27. 11:50
 8/8 anonim válasza:
Sikerült?
2014. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!