Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóra válnak az álmok? (...

Valóra válnak az álmok? ( bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek az álmokban, amikor suliba jártam tudtam ha egyest kaptam álmomba,tuti jó jegyet kaptam, nem is ez a lényeg, körülbelül fél éve ,hogy álmodtam egy olyan történést ami most kétségbe ejt. Álmomba ültünk egy étterembe és beszélgettünk, anyu mondta ,hogy apu meg fog halni október végén, persze mondtuk hogy,ez nem lehet.(erre emlékszem ,pár hónapja biztos ,hogy ezt álmodtam).

Jól emlékszem ,mert akkor is fel zaklatott ,hogy hogyan álmodhattam ekkora hülyeséget(miközben nincs semmi baja apámnak).

Mostanra ez már idegesít,mert hétfőn műtik , ezt 1,5 hete tudtam meg.

Nagyon aggódók !!!!


2013. okt. 25. 21:53
 1/2 valaki.... válasza:
nyugi! ne aggódja rajta! ne gondolj rá mert akkor lehetséges hogy beteljesül
2013. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megérezhetted hogy műteni fogják és azért volt az álom. Nem szabad ezen aggódni. Most kell a legpozitívabbnak lenni mert ez neki is jót fog tenni
2013. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!