Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Roronoa Zoro szemével?

Mi történt Roronoa Zoro szemével?

Figyelt kérdés
A One piece című aminében a két éves ugrás után Zoro fél szemére megvakul. Mi történt vele, a mangába nem mondják? Lesz egyáltalán róla szó?

2013. okt. 26. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Eddig csak annyit tudunk mint Te: Az edzés során megvakult.

Még nem volt róla szó.

2013. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Javítanék: Nem biztos, hogy megvakult, lehet csak egy heg van ott. És azért tartja csukva, mert valami képesség van benne.
2013. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy edzés közben sérült meg...de valahogy nem hiszem hogy egy képességet rejtene... nekem valami olyasmit mondtak, hogy nem vakult meg, csak megsérült, és inkább csukva tartja a szemét...
2013. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PetraSimsFan válasza:
én is kíváncsi lennék mi van a szemével, de szerintem valami hiperszuper erős támadást tartogatnak későbbre...
2013. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

SPOILER KÖVETKEZHET EGYESEKNEK, AKIK NEM TARTANAK MÉG A 2 ÉV IDŐUGRÁSNÁL!!!!


Máskor nem is nagyon sérülhetett meg :D Mert mikor megkérte Mihawkot, hogy tanítsa, akkor rendben volt. Aztán már 2 év után Sabondyn egy heggel a szemén jelent meg.

2013. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, még csak a mangában is,h megsérült és kész.

De ha nézed az animét, akk kb. 3 hete volt az a rész, mikor legyőzte Monet-t és sztem arra a "képességére" fog hasonlítani a szeme is. Mert az kb. olyan ovlt,h Monet összeszarta magát, mert tudta h logia típusú és ha Zoro nem használ Hakit, akkor nem tudja őt megölni, de mégis Zoro kisugárzásától vagy nemtom mitől beparázott, ledermedt és azt hitte,h meghal. Sztem a szemével ugyanez lesz a helyzet, csak erősebb kiadásban.

2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5/6 -> Nem mondod???


...


amúgy szerintem is csak megsérült.. bár lehet, hogy valamit mégis tartogat a számunkra...ki tudja?? max az író :DD

2013. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sveacer ***** válasza:
Személy szerint azt gomdolom hogy még Oda-sempai se tudja
2013. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Tuti Sharinganja van.. XDD

De amúgy.. nem tudom, én utána olvasgattam angol és japán (inkább japánon találtam izgibb infókat) és csak simán megsérült, esetleg a hakija erősebb verziója törhet elő. legalábbis ezeket fogtam fel... de ameddig ki nem níitja szép szemeit csak találgatás van :'D De egyébként... szép szemének nincsen párja ^^

2013. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!