Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most vettem creatine monohydra...

Most vettem creatine monohydrate-ot 300 g 100% pure form (nutrend), de nincs benne adagoló kanál. Hogy mérjem ki az 5 grammot?

Figyelt kérdés
Most lenne a feltöltési idő van aki szerint a testsúlyomnak a harmadának megfelelő grammnyit kéne szedni naponta, van aki szerint kettő adagoló kanál ami nincs és van aki szerint 2 nem púpos teáskanál, de manapság már annyi féle és nagyságú teáskanál van. Nem szeretnék többet beszedni mint kéne. Tudtok segíteni?

2013. okt. 26. 10:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és tized pontosságú mérlegem sincs itthon. Pedig az segítene.
2013. okt. 26. 10:55
 2/3 cingi75 válasza:
Minden gyógyszertárban megmondják, hogy pl. csapott mokkás kanál, v.más.Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy tudnak adni.Próbáld meg!
2013. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz! Megpróbálom! :)
2013. okt. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!