Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a pöttyös szárnyú...

Mik ezek a pöttyös szárnyú legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy honnan jöttek, és azt sem tudom, hogy mit keresnek itt, de nagyon sokan vannak. Szerdán még csak páran voltak, de csütörtök éjszaka, amikor elhúztam a függönyt nagyon megijedtem, mert több száz, vagy ezer ilyen kis undorító légy volt a függöny, és a edőny között. Pedig nálunk mindig tisztaság van. Szerdán belégyirtózunk, és az ablakpárkányokon az egész házban több száz volt megdögölve. Nappal alig látni egy élőt is, de éjszakánként előjönnek, és azt sem tudom, hogy hol tudnak ezek elbujni. Tegnap este megint nagyon sok volt az ablakon kívül... MIt lehet ellenük tenni, hogy elmenjenek, és be se merjenek jönni a házba? Sosem volt edig ilyen. :(


17L



#zavaró #kiirtás #Pöttyös szárnyú légy #vagy bármi amit tudni lehet róluk
2013. okt. 26. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek harlekin katicák.

Agresszívabbak mint a 7 pettyesek és csípnek is, kitúrják a mi katicáinkat és azért vannak az ablakodon mert közeleg a tél, téli álmot készülnek aludni és védett fagymentes helyet keresnek maguknak.

Valami okos betelepítette őket Ázsiából, mondván milyen jó lesz majd mert gyorsabban irtják a levéltetveket mint a mi katicáink...

2013. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ezek nem katicák, hanem legyek :(
2013. okt. 26. 14:50
 3/3 Grielean ***** válasza:
Le tudnád fotózni őket, és linkelni ide egy képet? Így ennyi alapján, hogy pöttyös szárnyú legyek, sajnos nem tudom, mire gondolhatsz.
2013. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!