Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamionos vélemények érdekelnén...

Kamionos vélemények érdekelnének a Duvenbeckről, milyen?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 16:29
 1/7 anonim válasza:
Szerintem elég korrektek. De csak 4 kezesek vannak.
2013. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi érdekelne?
2013. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Keveset fizetnek! Ha 30 napot távol vagy, akkor a fizu: 440 ezer Ft/fő. Ez összetevődik: 90 ezer Ft nettó fizetés alap+ 40 Euro/nap/fő.


Inkább árufeltöltőnek menj, multiáruházba és ott jó esetben kapsz havi 90 ezer Ft-ot.

Jobban jársz, mert minden nap otthon alszol, nincs annyi stressz, veszély, összezártság és távollét.

2014. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Havi 440ezer kevés?!? Az átlag kamionos bér 300ezer körül van és sok helyen km-re fizetnek, nem napidíjra.
2014. febr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%

4-nek! 3-as vagyok. Figyelj, belegondoltál, hogy mivel jár az a négykezezés? A nap 24 órájából 23 órát a sofőrtársaddal kell töltened! Együtt vezettek, együtt esztek, együtt alszotok.


Ez persze mehet pár napig, vagy pár hétig is, esetleg 1-2 hónapig is, de hidd el, a végén már megútáljátok egymást! Már mindenbe beleköttök, hiányzik a család, hiányzik minden...még hokizni sem tudsz!

Összezárva a távoli országutakon, cégeknél, parkolókban és mindenütt!


Az embernek kellene megadni és szüksége is van rá egy privát szférára, ami ennél a munkánál nem adatott meg.


Ha 4hét/1 hét munkabeosztásban dolgoztok, akkor csak az első hónapban jár ennyi pénz, utána minden hónapban 3 hetet vagytok úton, ez kb. 300 ezer Ft fizetés.


Azonkívül tudod a négykéz, kimerítő, kifárasztó, akár 20 órát is gurulhat az autó ez mellett a sofőrtárs sem aludhat.


Úgyhogy, szvsz. ez működhet ideig óráig, de évekig ez az összezártság nem fehér embernek való! Nincs igazam?

2014. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4-es vagyok!


Képzeld tudom milyen a 4 kezes munka, már már 3 éve azt csinálom, és kb 1 éve vagyunk a Duvenbecknél. És képzeld nem muszáj két idegen hapsinak összeülnie. Ennél a cégnél is nagyon sok házaspár van, többek között mi is.

Szóval nem kell bemutatni, hogy mi hogyan működik.

Az egy másik kérdés, hogy maga a kamionozás egy szar munka, de maga a cég nem rossz, korrekt és a fizetés is jó.

2014. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az előttem lévő egy álomvilágban él. Az 5-ös válaszolóval teljesen egyetértek. Egy kis ideig működhet a 4 kéz, de hosszútávon idegölő Melegeknek, házaspároknak talán esetleg, lehet..

Az előttem lévő írta ezt a házaspár dolgot. Meséld már el kedves álmodozó, hogy mégis hányan vannak a jelentkezők közül, akik egy állás kedvéért megházasodnak? Vagy mégis hogy gondoltad?

1. Nem mindenki házas

2. Nem minden asszony vezet teherautót közülük

3. Nem minden asszony bírná ezt.


Én is gondolkodtam a cégen.. De nekem elég volt a Gartnernél a 4 kéz. Nem sok volt, de én már a második héten utáltam az életem tőle..

2021. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!