Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stephen King-Állattemető ki...

Stephen King-Állattemető ki olvasta? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
csak mert ez lenne az első könyv amit én magam akarnék elolvasni elolvastam a hátulján a bemutató szőveget elég jó volt és csak az a baj hogy olyan nehézkesen akarok nekiállni mert edddig csak kötelező olvasmányokat olvasatma de azt se mind mert egyszerűen annyira de annyira unalmas volt.. és valahogy nem merem elkezdeni hátha ez is rossz lessz és gondoltam megkérdem ti olvastátok -e és mennyire tetszett?! esetleg ha ugy 0-10 igy pontoznátok (pl:nekem 5-ös a pontozás mer nem nagyon tetszett vagy pl 9-es mert jó volt valahogy igy :D) az sokat segítene :D köszi !!
2013. okt. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz kicsit hosszu elsore? :) az o konyveiben vannak vontatott reszek, de jo torteneteket talal ki. Kezdj bele, lesz ami lesz.
2013. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó könyv, de van jobb izgalmasabb king könyv. Erre 1-10ig kb 7 et adnék. A ragyogás a borzalmak városa christinre 10 et. Persze lehet te nem így gondolod majd. Olvasd el, megbánni nem fogod. vontatott, hosszú a tóparti kísértetek, de azt is merem ajánlani. Az az t elsőre lehet nem... A rémkoppantók is is. Valóban bővelkednek a leírások, de egy két oldal abból is amikor azt érzed sok. Azon túljutva ismét érdekes :)
2013. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek főlleg a gyors válaszokért amugy első válaszoló -hát nem gondolnám olyan hosszunak mert nem egy olyan nagyon vastag könyv szerintem hát a köszivűű ember fiai pl nah az hosszu volt ki se olvastam mer nagyon nem volt érdekes de majd meglátjuk lehet hogy tetszeni fog azért kösz mégegyszer a válaszokat akkor azthiszem ma este elkezdem olvasni':)
2013. okt. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!