Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék magamnak...

Hogyan találhatnék magamnak egy normális barátot?

Figyelt kérdés
Nincs egyetlen egy barátom se, akivel rendesen dumálhatnék akármiről, és nem nem vagyok meleg.. Haverból akad pár, de a nagy részük csak akkor keresi a társaságom, ha szükségük van valamire, és ez annyira irritáló..
2013. okt. 26. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz igaz barátot találni az biztos. Sajnálom, hogy így érzel, én szerencsés helyzetben vagyok, nekem van pár, akivel megoszthatom a gondjaimat. Az a baj, hogy sok ember csak a saját érdekeit nézi és sokan vannak olyanok, akik kihasználják a másikat. Szerencsére azért sok rendes ember van.
2013. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erről nekem ez a szám jut eszembe! http://www.youtube.com/watch?v=jkQIBXMFnVM
2013. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És én mindig megyek segíteni, ha szükség van.. Régen voltak barátaim, és nagyon jó volt, csak velük is egyéb okok miatt megromlott nagyon a kapcsolatom, és azóta bízni se tudok nagyon senkiben.. Mindenben a hátsó szándékot látom..:s Pedig volt egy csaj, aki közeledett felém, és lehetséges, utólag átgondolva az egészet, többet szeretett volna mint barátságot, de vele is elutasító voltam, pedig én is nagyon bírtam őt.. Egyszerűen nem is tudok magam közelébe engedni senkit.. Pedig az a csaj tetszett is nekem..:( Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék..:s
2013. okt. 27. 00:28
 4/6 A kérdező kommentje:
sry a hülye megfogalmazás miatt, nagyon fáradt vagyok..:)
2013. okt. 27. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátság a bizalomra épül, ha nem bízol senkiben, akkor nehéz lesz igaz barátot találnod. Nekem például egy lány a legjobb barátom, akivel mindent megbeszélhetek és úgy érzem megbízhatok benne. Mondjuk az őszinte fiú-lány barátság szerintem ritka, mert ha már olyan jó barátok és megbíznak egymásban, akkor az egyik már biztos többet akar. Legalább is, én is elgondolkoztam már rajta, hogy többet szeretnék tőle, mint egy sima barátság.
2013. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
először is ismerd meg a tulajdonságait másodszor ha hasonlít rád akkor nyugodtan barátkozz vele,de vigyázz nem mind barátod ki rád mosolyog.
2014. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!