Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért választják ezt a nevet?

Miért választják ezt a nevet?

Figyelt kérdés
Egyes anime- és mangarajongók olyan nicket választanak maguknak, amik önmaguk becézése, vagy tiszeletteljessé akarják magukat tenni. pl:Yuki-chan, Kousuke-kun, Oshige-san, Byakuya-sama stb.
2009. nov. 14. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És? ez kit zavar? Téged ez miért érdekel? Nem lehet rajongani valamiért? Már ezt se szabad? Mindenki hagy legyen önmaga. Pont ezért vannak olyan emberek, akik másoktól függenek. Nekem ilyen problémáim nincsenek. Magasról teszek rá, más mit gondol arról ,hogy én mit szeretek. Olyan becenevet adok magamnak, amit akarok.
2009. nov. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nem ertem a kerdest. a japan is csak egy nyelv, olyan mint az angol meg a tobbi. a chan meg ezek pedig ha nagyon egyszeruen akarjuk mondani olyan mint angoloknal a mr. meg a mrs. egyszeru rangok, stb. sztem ebben semmi furi niincs
2009. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az előző hozzászólókkal.Speciel nem vagyok oda a Japán filmekért,animékért de ez csak egy vélemény. Mások véleményét is tiszteletben kell tartani. Én például Koráért vagyok oda :) Nem azért választok olyan nevet mert "tiszteletteljessé" szeretnék magam tenni hanem mert az vagyok én.
2009. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul fogalmaztam. Én speciel oda és vissza vagyok a japán kultúráért, és elég sokat tudok róla. Többek közt azt is, hogy ezeket a jelzőket az ember saját magára SOSE használja. Legfeljebb olyan esetekben, mint nálunk, ha egy fiatal lányra azt mondják, hogy asszonyom, akkor kijavítja, és azt mondja, hogy kisasszony. (Ez japánban a néni helyett a nővér kifejezés)
2009. nov. 14. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban én nem ismerem a Japán kultúrát és nyelvet, de szerintem ezt csak hangzás miatt adják maguknak,vagy azért hogy hangsúlyozzák hogy ők szeretik Japánt,és nem nézik azt hogy helyes e vagy sem.
2009. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!