Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az alkalmazás?

Mi az az alkalmazás?

Figyelt kérdés
Amit a kínos.ból Jenna használ.amin meg tudja osztani a online naploját vagy mi :DD
2013. okt. 30. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmazas ios,android es BB ios en levo programok ez az app,apk,angolul aplication magyar alkalmazas !
2013. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok mint pl.:Angry Birds,Facebook ezek alkalmazasok amit letoltesz android eset: Play Aruhaz iOs est: App Store
2013. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi? érthetöbben ird le lécci..

most akkor mi annak a valaminek a neve amit jenna használ ?:D

2013. okt. 30. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
*(Elozo vagyok)Na figyi...Nem tudom mi a neve annak amit Jenna hasznal mert kb. tobb milliard alkalmazas van ! De az alkalmazas az amit letoltesz a telefonra tabletra es hasznalsz mint pl. a szamito gepre program...Biztos van egy ilyen naplo alkalmazas ! [link] Itt vannak naplo alkalmazasok ha androidos telefonja vagy tabi-ja van ! :D
2013. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg mindig en most erted ? :D
2013. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj te istenem köszönöm:33
2013. nov. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!