Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Műtét utáni fémkivételem volt...

Műtét utáni fémkivételem volt és nekem adták a lábamból a platina csavarokat és lemezeket mit lehet azokkal kezdeni? Megveszik az vagy kidobhatom? (13 csavar és 2 db kb 12 cm hosszú lemez)

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintememlékbe adták, vagy ilyesmi.
2013. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem dobnám ki,ha nem is mint orvosi eszközt de biztos lenne aki megvenné-végülis platina...

Lehet belőle ékszert készíteni vagy valami kütyüt aminek korrózió állónak kell lennie,vagy ki tudja mire lehet még jó.

Találatom a neten:Platina felvásárlás,7-10.000 Ft/g.

2013. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Óó akkor én sem dobnám ki, ha ennyit adnak érte. :D:D:D:D:D

2013. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol talaltad? Van vagy 20dk az amit kivettek szép pénzt kapnék erte:)
2013. nov. 4. 03:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl.itt:kulcsszó:platina felvásárlás

[link]


Úgy látom ékszerboltok vásárolnak,érdeklődni kellene mi a helyzet az orvosi platina tisztaságával,hogy azt vásárolnak-e.

Vásárolnak "GRANULÁTUMOT,ÉRMÉKET,TÁRGYAKAT,CSAVAROKAT,HÁLÓT,PLATINA PORT,PASZTÁT, HUZALT,DRÓTOT ,BÁRMILYEN FORMÁTUMÚT FELVÁSÁRLÁSI ÁRAINK : 7000FT/G-TÓL 9000FT/G"


Ezek után én is kíváncsi lennék hogy az apám lábában lévő platinával vajon mi lett,a hamvasztása után vajon belekerült-e az urnába,vagy a temetkezési vállalkozó elbizniszelte valahová...

2013. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nagyon régóta nem használnak platinát.

Sima orvosi (korrózióálló) acél, nikkelmentes, magas krómtartalmú.

2014. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!