Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Játszottál már/játszanál...

Játszottál már/játszanál orosz rulettet?

Figyelt kérdés

(más témában is feltettem már a kérdést de ott nem válaszoltak és elnézve a válaszok számait ott, nem is nagyon hiszem hogy fognak. szóval inkább itt...)


ma Rihanna új videója felvetett bennem egy kérdést. teljesen random, játszott már valaki közületek orosz roulettet? mármint igazából és komolyan, úgy ahogy azt rendesen kell szabályok szerint. ha nem, akkor megtennétek valaha is?


2009. nov. 15. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszottam még, és nem is hinném hogy valaha játszanék, mivel ha nincs szerencséd megdöglesz ugyebár :)
2009. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem játszottam és nem is játszanék
2009. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már játszottam, és vesztettem...
2009. nov. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyet játszik,elmebeteg.Te meg olyan könnyedséggel kérdezed,mintha kb. számítógépes játékról volna szó... érdekes...
2009. nov. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem fogalmatok sincs róla, életetek során hányszor kerültök olyan helyzetbe (anélkül hogy a tudatában lennétek), hogy 1 a 6hoz az esélye annak hogy fűbe haraphattok. 1:6 az esélye itt is, a legjobb esetben. szóval mi is itt a gond? mindössze annyi a különbség hogy itt tudsz róla hogy talán ez most az utolsó másodperced. annyira fájna tudni?
2009. nov. 15. 03:04
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs, 1:5 az esélye. vagy kevesebb. na mindegy, egyébként pusztán csak kíváncsi voltam.
2009. nov. 15. 03:08
 7/9 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám...ha vesztek...akkor ez van legalább gyorsan törénik
2009. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csak akkor ha csak egyszer kell meghúznom a ravaszt

és ha túlélem annyi pénzt kapok hogy abból munka nélkül megélek életem végéig

2009. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:01

Darth Wader

2009. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!