Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány centiméter az U. S. A...

Hány centiméter az U. S. A 11-es férfi cipőméret?

Figyelt kérdés

Mert már kivagyok vele teljesen 2 féle táblázat létezik a neten, egyik azt írja 28cm a másik 29cm és azért netes rendelésnél igazán jó lenne tudni.

[link]

[link]


2013. nov. 1. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

itt a harmadik: 27,62 [link]

Sztem ez gyártónként változó és nem csak az USA méretnél,

én itthon se veszek próba nélkül cipőt, max ha van már olyan márkájú cipőm vagy ha megadják cm-be is. Az nem olyan mint egy nadrág, ahol még 1-2 cm is beleférhet.

2013. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,és azt tudja valaki, hogy a szélességnél mi a gyászt jelenteke vagyis konkrétan hány centit a 3E, B, D, E?
2013. nov. 1. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra meg itt egy táblázat [link]

Ez inchben van de számold át cm-re. A 3E nincs benne de gondolom az még annál is szélesebb :D

2013. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdés, a lábam 27cm hosszú, erre vegyek cipőt, vagy mennyit számoljak rá, még hány milit, hogy teljesen kényelmes legyen? Tánc cipőnek lennie, szóval azt akarom jól passzoljon szóval az se jó neki ha túl sok hely van. Szóval?
2013. nov. 1. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Tánccipőt én semmiképpen sem rendelnénk. A mi üzletünkben (sportcipőket árusítunk) az UK mérettel számolunk, az a legmegbízhatóbb. az USA/EUR/cm nem egységes.

De ami fontosabb: az egyik márka akkor jó, ha teljesen passzent próbakor. Kicsit tágul majd. A másik meg lehet ici-picit nagyobb.

2013. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, de még két kieg. Egyrészt mérd meg az egyik legkényelmesebb cipőd bth-ját és azt nézd ne a lábméretedet. A másik, nekem eddig tánccipőből mindegyik kitágult, mivel ezek nagyon rugalmas anyagból vannak, szóval nagyobbat semmiképp ne vegyél. Persze ez csak akkor érvényes ha gyárilag is tánccipőnek szánták.
2013. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem gyárilag annak szánták, talán valakinek leesik miért ezt veszem(nem lényeg :D).

[link]

A méret most már nem baj, a olvasgattam a gyár által megadott méretek alapján kell választani ennyi.

A láb szélessége miatt, elég torkos lábam van. 11 cm 4.3inch.

A 11-es méretet kell választani mert csak annál van az, hogy az E szélesség méret 4.3-at jelent, mert a gyártó oldalán a 10-es méret 28cm.

A 10-es hosszúságban 27cm, ha annál maradunk hogy teljesen akkora legyen a cipő mint a lábam, viszont ott a szélessége az E-nek 4.1inch(ami 10.4cm).


Szóval egy ilyen fajta cipőnél, mert bőr, kétlem hogy nyúlna de segítsetek.

Lábméret: hosszúság 27cm, vastagság 11cm


Válasszam a 11-es méretet ami 28cm hosszúság és 11cm szélesség.

Vagy a 10-est ami 27cm hosszú és 10.4cm széles?

2013. nov. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!