Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanuljak, amivel utazgatha...

Mit tanuljak, amivel utazgathatok a jövőben? (mindenképpen olyan munkát szeretnék csinálni, ami nem köt le egy helyre - egy országba. ötlet? )

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, idén érettségizem, és még nem döntöttem el, hogy hol tanulok tovább.

Az érdeklődési köröm a humán tárgyak felé irányul, írói ábrándokat dédelgetek titokban, de érdekel a szociológia, a filmművészet és a nyelvek is, de nem tudom milyen irányba lenne érdemes tovább mennem. (Ha nem találok mást, ami reményeim szerint nagyobb szabadságot biztosít, valószínűleg az ELTE magyar karát célzom meg.



2013. nov. 2. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!