Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most? Nem sok...

Mihez kezdjek most? Nem sok mindenben lelem örömöm, és rengeteg a gondom. A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves srác vagyok. Olyan gondom van, hogy itthon nagyon rossz a kapcsolatom a 'családommal'. Azért tetem idézőjelbe, mert a nagymamámmal élek. Apám elhagyott minket amikor 2 éves voltam, anyám pedig amikor 15 voltam. A 2 testvérem máshova került. Külön élek mindenkitől, csak nagymamámmal maradtunk meg. Mamám rákos, nem tudni mennyi van még neki hátra. Barátnőmmel vagyok a legszerencsésebb, de korai magömlésem miatt már a mi kapcsolatunk is válságba került.

Tudom, hogy a sulira kell koncentrálnom, meg a pozitív dolgokat meglátni az életbe, blablabla... De most kérlek segítsetek.

Mit csináljak? Nem érzem itthon jól magam. Nem tudok enni. nem tudok semmit se csinálni, úgy érzem, hogy nagyon gyenge vagyok, koncentrálni se tudok. Állandóan stresszes vagyok, és mindenben csak a rosszat látom meg. Voltam pszichológusnál, azt mondta, nem vagyok depressziós, mert, hogy a depressziós emberek nem így néznek ki...

Ha volt 2 percetek, hogy ezt a hosszabb gondolatmenetet elolvastátok, akkor légyszíves segítsetek. Előre is köszi!


2013. nov. 2. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Lassan nagykorúvá válsz.Nem tudom milyen suliba jársz, ha éppen szakiskolában vagy esetleg szakközépben tanulsz az a leghelyesebb, ha előre gondolkozol. Próbálj meg úgy tekinteni a jövőre, ahogy te elképzeled. Szánj időt arra, hogy megkeresd a testvéreidet, ha csak levél vagy egyéb formájában is tartsd velük a kapcsolatot.

Nem csak te vagy ezzel egyedül.

Én is nagyimmal éltem együtt, 18 éves koromban halt meg. Szüleimre nem számíthattam és mégis volt ami vitt előre. Mostanra 26 éves vagyok és már saját házam van és munkám, pedig az élet nem egy nehéz követ gördített elém, mégis tovább mentem.

2013. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!