Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitárosok figyelem! Szerintete...

Gitárosok figyelem! Szerintetek melyik a legjobb a három hangszer közül DBZ Bolero fm atb vagy Vintage v100 afd vagy használt 1997-es koreai Epiphone Les Paul Standard gibson EMG hangszedőkkel?

Figyelt kérdés
Az árban a vintage győzött mert az epiphone is 90 de nekem kinézetileg a dbz tetszik a legjzobban.Már mindegyiker kipróbáltam az epiphonen kívűl és a dbz a nyaka, a hangja és a kinézete miatt visz mindent,de azért megkérdezem a hozzáértőket is.(Tudom, hogy nem a külső a fontos)
2013. nov. 3. 01:02
 1/1 anonim válasza:

Én most készülök venni egy Vintage v100-at minél hamarabb, de az afd szín nagyon nem jön be. (a hangja annál inkább) A DBZ design elég modern, nem rossz választás, de nekem az eredeti LP forma jön be inkább. Az Epi jónak tűnik, egyik osztálytársamnak is 97-es koreai van (passzív pickuppal), nem rossz az se, az EMG-ről jókat hallottam, az LP Standardről szintén, bár kicsit vastagabb nyaka van a másik kettőnél.


Ha megtehetném, és jó állapotban lenne, az Epiphonet venném.

2015. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!