Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Január 5. -én ellopták a...

Sanci999 kérdése:

Január 5. -én ellopták a telefonomat, rendőrségi ügy van, de nem halad semmit se betudom mérni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Január 5.-én ellopták a telefonomat (Nokia Lumia 610) és arra lennék kíváncsi hogy nem-e tudnám itthon bemérni? GPS segítségével? vagy Imei számmal?

2013. nov. 4. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Abból már rég kiütötték az imei számot vagy darabokban van. Ne nagyon számíts rá, hogy előkerül. Nekem tavaly márciusban lopták el a blackberrymet. Azóta sincs semmi hír róla. Rendőrség se nyomoz utána, hiába van bejelentve. Remélem nem gondolod, hogy ezzel foglalkoznak. :)
2013. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Foglalkoztak vele mert jó rendőrt kaptam, az elkövető meg van :)

Csak a telefon nincs, és igen valószínű kiütötték, és így hogy nem lesz telefon kártérítést hogy lehet kérni?

Külön kell pereskednem vagy az ítéletnél kérhetem?

Ha külön kell kérnem, az költséges?

Ha igen mit kell fizetni és mennyit? :)

2013. nov. 4. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy mázlid volt, hogy meglett az elkövető. Nekem semmi hírt nem mondtak. Felvették a jegyzőkönyvet, majd félév után kaptam egy levelet, hogy abbahagyták a nyomozást. Úgyhogy a többi kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni. Rendőrségen ahol bejelentetted utánakérdezhetsz. Ők biztos tudnak segíteni.
2013. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, köszönöm a válaszokat :)

Igen nagy mázlim volt. . . nem volt nehéz elkapni az elkövetőt :)

2013. nov. 4. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!