Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok 163 centi,...

15 éves fiú vagyok 163 centi, fél éve fogyasztok rendszerességgel alkoholt és nem nagyon nőttem azóta. Nem fogok tovább nőni?

Figyelt kérdés

lehetséges az, hogy megcsöktem? vagy ha abbahagyom az ivászatot talán megnyúlok?

Szüleim se olyan magasak, de apu 172 és hát nekem is jó lenne legalább akkorára nőni, csak nem tudom most ilyen időszak van? vagy tényleg tovább nem növök?

Ha tudnának segíteni megköszönném, aki csak cseszegetni akar h minek iszok ilyenkor az kérem hanyagoljon, köszi!



2013. nov. 4. 18:41
 1/2 anonim válasza:

NE IGYÁL, HÀTHA MEGNŐSSZ!

TÉNYLEG NE IGYÁL NAGYON KÁROS, RÖVID ÉLETED LESZ ÉS EZ EGY IDŐ MÚLVA A CSAJOKNAK SEM JÖN BE SZERINTEM!!!

NE IGYÁL!!!

NE IGYÁL!!!

NE IGYÁL!!!

2013. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most leálltam vele, de van rá esély h növök még valamit? vagy innen már nem tovább?
2013. nov. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!