Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Most borotváltam le...

Fiúk! Most borotváltam le először a mellkas, has részt. ( Nem vagyok meleg se semmi, gesztus akart lenni a barátnőm fele, csak nem úgy sült el, ahogy én akartam) Mekkorára fog visszanőni? Ugyan akkora marad, csak erősebb lesz?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 21:52
 1/3 anonim válasza:

Szia, lany vagyok, de akarmilyen hitetlen, nekünk is van szörünk. :) Szoval talan en is tudok segiteni.


Ugyanakkorara nö vissza, es igen, elvileg egy kicsit erösebb lesz. Viszont nem olyan rendes szörzet lesz, mint elötte, nem tudom elmayarazni, de par nap alatt mar ugyis latszani fog, mire gondolok. Hogy ugyanolyan legyen, ahhoz sajnos le kene gyantazni, amit persze ketlem, hogy szeretnel. :D Persze lehet, hogy neked nem fog latszani a különbseg, ha visszanö, en csak a sajat tapasztalatomat irtam le. De annyi tenyleg biztos, hogy vissza fög nöni ugyanakkorara, nyugi!

2013. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 5. 06:46
 3/3 Rebelle válasza:
Viszont , ha leborotválod a testrészed bármelyik helyét , ahol csak pihe szőr ,vagy kevés nőtt , akkor lehet ,hogy ott több fog nőni ezután.
2013. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!