Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 13. kerület Váci út, Dózsa...

A 13. kerület Váci út, Dózsa György út felöli oldala milyen környék?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 20:06
 1/6 flormar válasza:
A 13. kerületről megoszlanak a vélemények,DE amit én el tudok mondani, az az, hogy pl én pont az általad kérdezett környéken lakom, és szerintem praktikus. Nem tudom nálad mi számít jónak, de szerintem kicsit hangos, néha előfordulnak furcsa alakok, de sok a bolt és jó a közlekedés :)tehát ezért inkább praktikusnak mondanám.
2013. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hang nem zavar, csak ne legyen veszélyes környék, és pld ha már sötét van akkor ne kelljen nagyon félnem amikor hazamegyek. Most a "nyócker"-ben lakom, és itt már voltak veszélyes dolgok, szóval ha jobb mint 8. kerület, akkor nekem már megfelel. :)

Köszönöm a válaszod. :) Sokat segített. :)

2013. nov. 6. 08:02
 3/6 flormar válasza:
hihi, hát ha csak ezt tart vissza, akkor megerősítem, hogy nem veszélyes:)
2013. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jo kornyek, plane a 8kerhez kepes. foleg a vaci ut dunafeloli oldala,
2013. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes. A nyóckerhez képest meg főleg, hogy nem, bár ott is vannak élhető környékek (körúton belüli rész pl.)
2013. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)) Igen a duna felöli oldalon laknék.
2013. nov. 9. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!