Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyolcadikos vagyok és mindenki...

Nyolcadikos vagyok és mindenki tudja hogy ilyenkor jön az hogy tovább kell tanulni. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan munkát szeretnék végezni amivel jól keresek és nem kell sok fizikai munkát végezni . Vagy csak írjátok le hogy mit dolgoztok és mennyit kaptok . Fontos!

2013. nov. 6. 17:02
 1/4 anonim válasza:

A középiskola még nem olyan sorsdöntő. Úgy értem sokkal fontosabb hogy jó tanáraid legyenek, mint hogy arra gondolj milyen szakirányú osztályba kellene jelentkezned.


Egyébként ne azt nézd hogy mivel kereshetsz jól és melyik az a munka ahol keveset kell dolgozni, hanem azt hogy mi az amit te szívesen csinálnál. A pénz a másodlagos legyen, nem az adja a boldogságot, hanem az hogy olyat csinálhatsz amit szeretsz. Lehet neked csillagászati melód is pénzügyek szempontjából ha utálod, akkor aztán nincs az a pénz ami vigasztalna. Szóval azt nézd hogy te mit szeretnél csinálni... Egyébként ilyenkor még gyakori hogy erre nem tudják a gyerekek a választ, ami nem is baj, ebben lesz majd nagy szerepe a középsulinak, meg esetleg egy jó tanárnak aki miatt megkedvelsz esetleg valamit.


Én így voltam pl a fizikával. Orvosnak készültem, de olyan borzalmas biológia tanárunk volt, és legalább annyira zseniális fizika tanárunk, hogy a végén fizika irányában tanultam tovább.

2013. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de én inkább szakmunkában gondolkodtam tovább. Különben sem hinném hogy felvennének középsuliba.
2013. nov. 6. 17:47
 3/4 anonim válasza:
Szerintem valamilyen informatikai úton indulj el.
2013. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
informatika?
2013. nov. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!