Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 hónapja járok táncolni....

2 hónapja járok táncolni. Igaz, hogy a kezdő csoportba mentem, de itt már olyanok vannak, akik ismerik egymást elég rég óta, és nálam sokkal jobban táncolnak. Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Egész órán kussolok,pedig én nagyon nem ilyen vagyok.Egyszerűen mindenki dumcsizik valakivel,és meg nem akarok odamenni,mert félek,hogy kinéznek majd engem.Tiszta hülyének érzem magam,de betoji vagyok.Segítsetek!
2008. júl. 8. 23:53
 1/2 anonim válasza:
94%

Vazzeee ne legyél betoji...

az emberi kapcsoaltok alapja az első benyomás... ezt már elkurtad, ugyhogy kell csinálnod egy "második első benyomást"

Ezt pedíg ugy hogy bemész tele önbizalommal, és felhívod magadra a figyelmet. meg kell mutatnod annak a sok köcsögnek hogy te jófej vagy, és igenis jóljárnak vele ha beszélhetnek veled. persze arra azért vigyázz hogy ne tünj nagyképünek, azt könnyen elkerülheted ha közvetlen és barátságos vagy. tipp:próbáld meg megkeresni a közös dolgokat mindenkivel.

de persze aztis csinálhatod hogy nem illeszkedc be, jársz még pár évig táncizni, mindíg magad vagy a társaságod, aztán egyszercsak megunod, és amcsi mintára bemész és lelősz mindenkit akit tudc.

nahhsoksikert akármitis csinálsz;)

2008. júl. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennél már betoji?Hiszen idegenek között táncolsz,a betojik nem szoktak.Gondolom van öltözö.A melletted lévövel kezdj el beszélgetni.Példul kérdezd meg,hogy miota táncol.Légy kedves mindenkivel,mosolyogj sokat.Idönként kérdezz meg valakit,ha tánccal kapcsolatban felmerül valamilyen kérdésed.Lehet,hogy ök sem mernek feléd kezdeményezni,azt hiszik magadnak valo vagy.Vagy füzzél be egy barátnödet,hogy járjon el veled.Ketten biztos könnyebb lenne és lennél oly egyedül.
2008. júl. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!