Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz szerintetek, hogy...

Nagyon gáz szerintetek, hogy véletlenül egyik tanáromnak küldtem el egy üzenetet, amit egyik haveromnak akartam, de az pont róla szól?

Figyelt kérdés
:/
2013. nov. 7. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. Mit írt vissza?:D
2013. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ugye megírtam neki, hogy másnak szerettem volna elküldeni és ő azt írta, hogy nincsen semmi baj, holnap legyek szíves megkeresni :s xd
2013. nov. 7. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki? :D Kíváncsi vagyok :D Mit mondott ma?
2013. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
júúj kérlek meséld el!! ha nem mered itt, akkor írd meg privátban! :DD
2013. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:DDD ez szívás.. majdnem velem is megtörtént, de időbe észerevettem szerencsére D:D. :DD de lécci mondd el, hogy mi volt :DD
2013. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyan durva dolgokat, csak pont az ellentettjét annak, amit a szemébe amúgy mondok, vagy ahogy viselkedek vele, a lényege az volt, hogy milyen idegesítő.. Megkerestem és magyarázott, hogy ha bajom van vele, akkor mondjam meg neki és hogy nehogy azt reméljem, hogy így jobb jegyeket ad fizikából.. utána feleltetett is órán...
2013. nov. 9. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ez a kisebbik rossz. :) Imádom amikor a tanárok azt mondják, hogy mondjuk a szemükbe a dolgokat.. :DD Amúgy nekem ezért is nincsenek tanár ismerőseim csak az ofő, de ugye ott ő jelölt be.. Az meg elég érdekesen nézne, ha nem jelöltem volna vissza, lévén hogy volt, hogy már írt üzenetet facebookon..
2013. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!