Miert erzem ezt?

Figyelt kérdés

Miert erzem azt, ha elkezdek jarni egy fiuval, hogy az elejen hu mennyire szeretem aztan kb ket het mulva ugy erzem hogy nem. Aztan megint az az erzes jon hogy hu de jo lenne vele lenni aztan meg semmi porcikam nem kivan vele lenni. Ennyire hamar megunnek mindenkit? Miert van ez?

17/l



2013. nov. 7. 17:10
 1/3 anonim válasza:
Volt nekem is egy ilyen időszakom. Talán csak túl hamar ugrassz bele kapcsolatokba. Egyébként nem csak a te hibád, muszáj, hogy valami titokzatos mindig maradjon a másikban, ami miatt izgalmas marad a kapcsolat. Valószínűleg azért unod meg hamar a párod, mert ,,megszerezeted" túl hamar, vagy csak az érzés tetszett, nem maga a fiú. Én már kinőttem belőle, sok sikert! :)
2013. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a "járás" és a szerelem nem ugyan az. Nem vagy szerelmes a másik félbe és kész.

Nem direkt csinálod tudom, de ezzel a másik félnek is fájdalmat okozhatsz, aki lehet hogy tényleg szeret téged.

Első sorban magadnak kell időt hagyni a kapcsolat előtt, hogy ne "csak vele akarj lenni", hanem valójában szeress bele a lovagba. Aztán ha a lovag jó fej és szeret téged, akkor már nem lesz semmi probléma :)

sok sikert!

2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Èn most tök ugyan ebben a helyzetben vagyok. Az a baj hogy énviszont nembirok egyedül lenni szügségem van arra hogy valaki minden reggel odajöjön hozzàm àtöleljen megcsòkoljon. Egyedül nagyon nehezen megy lassan most egy hònapja egyedülvagyok és nagyon nehéz. De valamien szinten javultak a baràti kapcsolataim igy nincs szügségem pàrkapcsolatra. ( Am nekem ez tudom miért van azért mert egyszer nagyon szerelmesvoltam és nagyon nagyot csalòdtam mint mindenki az első szerelmében szinte. ) minél nehezebben kapod meg a fiut annàl mélyebb és erősseb kapcsolat lessz köztetek. Sok sikert
2013. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!