Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen discozni? Milyen egy...

Milyen discozni? Milyen egy disco?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék elmenni discoba, de sose jön össze... A barátnőm sokat jár discoba, de valamiért engem kihagy és mindig másokkal megy én meg életembe nem voltam még. Egyedűl nem akarok és nincs aki velem jöjjön... Kértem a barátnőmet, hogy menjünk együtt, de leráz mindig... :(

2013. nov. 8. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szép kis barátnő...egyébként, hangos.
2013. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol es joindulatbol mondom :. SOHA NE TEDD ODA BE A LABAD! :)
2013. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne akard megtudni hogy milyen az a hely....de amúgy milyen barátnő az aki leráz? O_o
2013. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csodás barátnő. Lehet már nem lesz sokáig az... :D


Amúgy szedd össze az összes számot, ami ilyen mostani pop, keress rá midnenféle okádék remixre, ha ilyen tipikus magyar diszkóba mész.


Na ha ezek megvannak, akkor tudod mire kell mozogni. Előtte kocsmázz a haverokkal, mert bent drága a pia, de azért csutkára ne vágd magad, mert jobb esetben be sem engednek, rosszabb esetben beengednek, de a kidobók visznek ki, és azt nem fogod megköszönni. Az ilyen rossz arcúakat kerüld, ne vállaljanak le, mert vannak akik csak azért mennek, hogy bunyózzanak.

2013. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!