Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy alvajáró vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak úgy, hogyha a veled élők tapasztalják és tájékoztatnak róla. Magadtól ezt valószínűleg nem érzékeled, (hacsak nem versz le vagy borítasz fel valamit a kóborlás közben).
2008. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Az előző válaszból kifelejtettem, hogy nem tévesztendő össze az alvajárás bizonyos idegrendszerre ható szerek (gyógyszerek, drogok, alkohol) által okozott átmeneti amnéziával.

Ilyenkor ugyanis a szer használó félálom-állapotban felkelhet, különböző tevékenységeket végezhet, amire később nem emlékszik. De ez nem ugyanaz, mint az alvajárás!

2008. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
talán álványra állítható kamerával próbálozhatnál, ha komolyan gondolod...
2008. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én alvajáró vagyok és tapasztalatból mondom hogy te sehogy sem tudod hogy alvajáró vagy.Éjszaka ojanokat művelsz amire nem is emlékszer reggel.Olyan mintha egész éjjel csak aludtál volna.Ha valamelyik családtagod látja hogy alvajáró vagy akkor elmondja neked.

Nálam ugy volt hogy anyám mindig mesélte hogy éjszaka kimentem a fürdőszobába és kezet akartam mosni ugy hogy nem fojt a csapból a víz,meghogy kimentem az udvarra söprögetni meg a cipőked az asztalra pakoltam és még volt olyan is hogy a szoba közepére akartam vécézni.csináltam sok hülyeséget.Először nem is akartam elhinni a dolgot csak amikor egyszer a párnám alatt megtaláltam anyám eggyik zokniját amibe majdnem belefújtam az orromat akor már tudtam hogy alvajáró vagyok mert a koszos zokni nem sétál magától a másik szobából az én párnám alá.

2008. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok csak elmonmdanám még az előttem szólókhoz hogy nem szedek gyógyszert,se drogot se semmit és mégis alvajáró vagyok.és egyáltalán nem ugyanaz az alvajárással.Ha valakki tudatosan mászkál a lakásban az nem alvajárás mindegy hogy részeg volt vagy nem az akkor sem alvajárás.Alvajárás az az amikor álmunkban mászkálunk vagyik amikor alszunk akkor éjszaka mászkálunk.
2008. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak üzenném, hogy ha jobban megnézi a gyógyszerekkel kapcsolatos válaszom, akkor látná, hogy épp azt írtam az üzenet végére, hogy nem ugyanaz!
2008. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
TESÓM ÚGY JÖTT RÁ, HOGY REGGEL A MOSOGATÓBAN TALÁLTA A HÁLÓINGJÉT, BEÁZTATVA!:DDD
2008. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En ugy jöttem ra,hogy ma ejszaka ismerösnel aludtam,es egyszer csak kinyitottam a szememet,es egy masik szobaban voltam.Odapisiltem valoszinüleg a padlora,mert oriasi tocsa volt,de nem emlekszem ra.Semmim sem volt nedves,de elkezdtem takaritani arra emlekszem.Ma pedig kiderült,hogy a foltra ratettem egy karacsonyfadiszt,leszedtem a gekkora terrariumjarol a tetöt,es tönkretettem egy lampat.Valamint szemetet szedtem ki a szemetesböl,beleraktam egy zacskoba,es eldugtam a kabatom ala.Baromi gaz,hogy odapisiltem,sosem törtent velem ilyen.Nagyon sokkolodtam,amikor felebredtem,teljesen kiesett,hogy mi törtent.Eddig is voltak kisebb kiruccanasaim,de csak kajalasok.
2013. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!