Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Chromax...

Mi a véleményetek a Chromax levegőelszivós fújókabinról? Érdemes megvenni? Esetleg más készülék javaslat?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos saját készitésére nincs módom, köszönet a hasznos infokért.



#festék #makett #elszivó #fújókabin
2013. nov. 9. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig sajátot készíteni, mondhatni az egyetlen járható út. Nem mondanám, hogy ennél olcsóbban meg lehet úszni (sőt) de ennek a kütyünek az ég egy adta világon semmi értelme. Kicsi, nem lehet benne rendesen elférni, NAGYON GYENGE az elszívóteljesítménye, ha az ablakon kirakod a fúvókáját egy kicsit szelesebb időben már befelé fog áramlani a levegő. Van benne szűrő, de könyörgöm minek ha úgy is ki kéne fújnia a szabadba. A gégecsöve rövid. Nincs benne világítás, tehát a nagy feketeségben semmit sem fogsz látni. Jók a Chromax termékek (persze messze nem profi kategória) nekem is van ilyen pisztolyom és kompresszorom, de ez a termék egy értelmetlen pénzkidobás. Ott fogsz ülni a festék köd közepén, miközben ez a valami reménytelenül csak zúg, és elmegy a kedved az egész hobbitól. Hamarosan feltöltöm valahova az én kabinomról készült képeket, ha gondolod belinkelem és megláthatod, hogy egyáltalán nem egy ördöngösség olyat készíteni, ha pedig annyira nem vagy barkácsolós típus, hogy összetákolj valami hasonlót, akkor nem igazán választottál jó hobbit.

Mondjuk nem tudom mi akadályozhat meg saját készítésében (Pl. az enyém vékony MDF lapokból lécekkel erősítve áll össze, még hegeszteni sem kellet szikével vágtam ki a paneleit) nincs fúród fűrészed, vagy sehol egy barkácsbolt a környéken, de ha HASZNÁLHATÓ kabint akarsz venni, az ennél jóval többe fog fájni. Általában az ilyen készen kapható "kedvező" árú kabinok csak a gyártó igényeit elégítik ki (profit)

2013. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Nem én modellezek, hanem a férjem. Szeretnm meglepni egy ilyen masinával, jelenleg van egy kulon helyisége ahol dolgozik. Ablak szintjen jó a szellőztetés, de én kevésnek találom. Amikor fújj, akkor áll a festékköd.

Hiába mondogatom neki, sak legyint rám. Én viszont nem szeretném, ha megbetegedne.

Kérlek, küld el a fotókat, esetleg ha van időd, némi utba igazitással, és megláttom, h mennyire bonyolult nekem, vagy megkérek valakit h segitsen nekem.


Köszönöm mégegyzser.

2013. nov. 21. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!