Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
léci segétsetek.barinom volt barátja 18 éves és hát o ugyan abba a suliba jár ahová mink csak o szakácsknak ment 3 évvvel ez elott.és hát jelentkezett plus2 éves osztályba ami éretségivel végzodik,csak sajnos abból az osztályból egy srác kilép,mert meggondolta magát és így azt az osztályt bezárják.és a barinom pasija meg átakar lépni hozzánk elso osztályba.. Normális szerintettek? barinomet nem hagyja békén mindennap zaklatja ot.mindig megmondja neki h mitcsináljon és mit ne,hogy oltozkodjon,ne járjon bulizni és ne legyen pasija. barinom már nem bírja ezt idegileg nincs olyan nap h ne sírjon,a szuleinek nem meri ezt elmondani,mert h feladnák a srácot,de sztem az lenne e legjobb. mit tegyunk h ne lépjen át hozzánk az osztályba? már én vagyok totálisan ki ettol a gyerektol :/ de ha mégis hétfotol már hozzánk fog járni,a szavamat adom h kicsinálom ot! :(
2013. nov. 9. 13:09
 1/1 A kérdező kommentje:
ja és a srác nem érti meg h barinom már semmit nem akar tole.el lehet neki mondani szépen csúnyán nem érti meg. nem rég bementunk egy bárba egy forrócsokira a srác ezt megtudta és elkezdte hívogatni barinomet h ne legyen ott menjen haza szépen,mert ha nem akkor be jon a bárba és haza visszi ot.
2013. nov. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!