Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a drogokról?...

Mi a véleményetek a drogokról? (A kávét, a teát, a fájdalomcsillapítót is ideértem)

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Kávé, tea? Akkor én keményen drogozok!
2009. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt egy oldalon találtam: "A definícióból világos: olyan, törvény által nem, vagy mérsékelten szabályozott, ám használatukat semmiképp sem kategorikusan tiltó anyagok minősülnek drognak, amiknek fogyasztása ősidők óta széles körben elterjedt. Drog az alkohol minden formája, drog a kávé, a koffein (ezáltal a kóla és az energiaitalok többsége), a cigaretta, a dohány, a nyugtatók, az altatók, fájdalomcsillapítók, az orvosságok széles skálája - mind olyan szer, ami a közgondolkodásban nem számít drognak, mivel a közgondolkodásban a drog és a kábítószer fogalma szerencsétlen módon keveredik."
2009. nov. 16. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden drognak minősül ami képes testi és/vagy lelki függőséget kialakítani.
2009. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ha kialakul a függőség, akkor már gáz használni azokat szerintem.

de a kávé néha nagyon jól tud jönni, amikor 2-kor fekszem és fél7-kor kelek.de nem iszok rendszeresen.

2009. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mindenki drogos...
2009. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
ha isten azt akarta volna hogy ne drogozzunk, nem teremt se kendert, se ópiummákot. többezer évig használta az ember őket probléma nélkül, aztán jött 50 éve egy sehonnai sz@rf@szújani Nixon, azt mondta tiltsák be, és betiltották mindenütt, még Indiában is, ahol a vallás része. :)
2009. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tea, fájdalomcsillapító...húúú akkor én már mehetek is az elvonóra?xD
2009. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
minden reggel kávé, napi féldoboz cigi, havonta egy spangli...... akkor én most kemény drogos vagyok? :D
2009. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a levegőt szívom, teljesen rá vagyok állva, ki nem bírom nélküle... ez a legkeményebb drog.
2009. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen jellegű válaszokra számítottam, de azért köszönöm.
2009. nov. 16. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!