Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötletek a közelgő karácsonyra...

Ötletek a közelgő karácsonyra gondolva, pénzszerzés gyanánt?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon elkeserít, hogy anyagilag nem úgy állok karácsony előtt, ahogyan szeretném. Gondolkoztam, hogy kreatív dolgokból próbálok picit pénzt keresni. Már öntöm ezerrel a gipsz képeket, hátha lesz belőle egy kis jövedelmem.... Nem adnátok még ötleteket, amelyek egyszerűen kivitelezhetőek és lenne rájuk vevő is ? :S Olyan jó lenne, ha vki adna vmi jó tippet, amit ebben a mai világban áruba is lehet bocsátani...

2013. nov. 9. 18:34
 1/2 hunbula ***** válasza:

Próbálkozz termésekből, fenyőágakból koszorúkat, díszeket csinálni! Ha nem nagyvárosban laksz, vagy ki tudsz menni a trmészetbe, könnyen gyűjthetsz ilyeneket, amik kis kezelés után nagyon szépek tudnak lenni!

A dekupázsolást biztos ismered, de azért leírom, mert nagyon sokoldalú technika, és csak ragasztó és szalvéta kell hozzá.

Szintén próbálhatsz üdvözlőlapokat készíteni, én pl sokkal szívesebben küldök személyes lapokat, mint a bolti nyomtatottat.

Remélem segítettem valamit, jó munkát. :)

2013. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó ötletek :) Kedves vagy, hogy segítettél!!
2013. nov. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!