Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegyek be kontaktlencsét?

Tegyek be kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi , hogy nagyon macerás a kontaktlencse használata ?

Költséges?

Esetleg fájdalmas a berakása?



2013. nov. 9. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Macerás, főleg reggel berakni, amikor alig tudod kinyitni a szemed, de azért nem bonyolult.

fél évre huszonpárezer egy olcsóbb lencse.

Egyáltalán nem fájdalmas, először zavaró, de egy héten belül megszokod.

2013. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha te félévre annyiból megúszod, arra én is kiváncsi lennék. Énse a legdrágábbat használom, de negyedévre kerül majdnem 20ezerbe...
2013. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor irány az ofotért.
2013. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó.Nekem 2 éve van kontaktlencsém.3-4 hónaponta kell újat venni + kell hozzá folyadék,amiben este tárolod.Először nehéz volt berakdni,de hamar rájöttem és ma már pár másodperc alatt berakom.nem fáj,szinte nem is érzem,hogy ott van.Szerintem próbáld ki! megéri
2013. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit költséges szerintem, de tényleg megéri. Én napi lencsét használok, folyadék sem kell hozzá. Nem hordom minden nap, melette szemüveget is sűrűn hordok, így nem vészes elég sokáig elvagyok az egy havi adaggal. Eleinte biztos hogy kellemetlen, de csak egy kicsit, volt hogy 20 percbe telt beraknom de csak 1-2 hétig.
2013. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom itt ki mit honnan vásárol, de nekem negyed évre a lencse 6000 ft. És az egyik legjobb fajta. Simán megéri, mert nincs annyi baj vele mint egy szemüveggel. Használni nem nehéz, néhány másodperc berakni, kivenni is, nagyon könnyű, nem fáj és nem is lehet érezni egész nap, csak tökéletes látás van utána.
2013. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6.: Leírhatnád honnan szoktad venni, optikustól vagy netről? meg milyet? biztos mást is érdekel, köszi előre is:)
2013. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.vagyok :

optikustól.A kettő együtt olyan 24 euró körül van.

és a fajtáját most hirtelen nem tudom talán ReNu.

2013. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És a színes mennyibe kerül ?

Nem netről szeretnék rendelni inkább egy szakembertől :)

2013. nov. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!