Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemen gólyabál lesz. Mit...

Egyetemen gólyabál lesz. Mit tegyek? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
A helyzet az h 19éves vagyok de még soha nem voltam részeg. Bnőm sem, de most nemtom mi ütött belé, de azt írta h ő be akar ... meg h majd én vigyázok rá. na persze... ha úgy adódik h véletlenül kicsit becsiccsentünk, mi lesz? Mennyi az esélye h egy pasi bánt minket vagy vmi? Meg amíg felmegyünk a koliig történhet e baj... kicsit félek, nem akarok sokat inni mert nem akarok másnap úgy ébredni, h esetleg már nem vagyok szűz..és megmondta h ő sem....de azért félek h milesz...
2013. nov. 9. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Első körben azt tanácsolnám, hogy buli előtt egyél minél több zsírosat (pörköltet, húslevest például), bár gondolom a kollégiumban nem egy túlzottan kivitelezhető dolog, de ha mégis van rá lehetőség akkor élj vele, mivel az elnyomja az alkohol hatását, nagyobb mennyiség kell a lerészegedéshez.


Attól is függ, hogy hol lesz ez a gólyabál; Pesten, egy nagyobb városban vagy vidéken? Ha pedig attól tartotok, hogy valaki rátok tör, kérjetek meg egy felsőbb évest, aki ráadásul a Ti koleszotokban lakik, hogy lehetőség szerint kísérjen el Titeket (elvégre ő ott gondolom jártasabb arrafelé).


Ha meg alapjáraton se vagytok *****-k, akkor valószínű, hogy pia hatására se lesztek azok, azért persze nem árt vigyázni sem.

2013. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!