Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shizune és Sakura testvérek?

Shizune és Sakura testvérek?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta hogy a Shippuudenben egyszer Shizune úgy beszél Sakuráról mint a húgáról. Akkor most testvérek,vagy csak valamilyen megszólítás volt, vagy mi?

2013. nov. 10. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen értelemben semmi közük egymáshoz. Nem rokonok, nemtom a bnőd mit nézett/olvasott.
2013. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beszélt így róla, de csak mint 'tanulótárs'... hogy Tsunade tanította mindkettőjüket, és így érthette a kapcsolatot.
2013. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én abban gondolkoztam hogy a fordító valamilyen megszólítást is lefordított, mert mondjuk a kun is idősebb fiú testvért jelent,de van abban valami amit mondasz. köszönöm :)
2013. nov. 10. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
igen ilyen volt a mangában. én is félreértettem, de sakura és shizune kozott semmi rokoni kapcsolat nincs. asszem sakura egyke
2013. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2es jól mondja. És Sakura valóban egyke.
2020. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak annyira szereti/tiszteli, hogy mondjuk tiszteletből, vagy barátságból beszél róla testvéreként; vagy minden falubélit a testvérének tekint. Hogy, mondjuk ilyen képpel élve: "Mind ugyanannak a fának a gyümölcsei"; hasonlóan , mintha : "Egy alomból valók." Tehát ilyen testvéries összetartozást él meg talán az egész népével; vagy csak mondjuk Sakurával (én nem tudom.)
2020. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!