Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Schmurf village Törp papa...

Zsuu05 kérdése:

Schmurf village Törp papa mondja: "Plan the crops mentioned in the riddle. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem "plant" az véletlenül?


Ültesd a zöldséget, a rejtvény/rejtély szerint.


vagy


Ültesd aszerint a zöldséget, ahogyan a rejtvényben szól.


Nem tudom pontosan, nem ismerem a játékot. :D

2013. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plan-nel is jó, mert akk kb. Tervezd az aratást a rejtvény szerint.
2013. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez a rejtvény de nem értem: I may seem tough,I may seem dry,but beneath the surface I make you cry. What am I? ( hint: It's a crop)
2013. nov. 11. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak annyi,h ki kell találni mi az a növény, amire a találód kérdés vonatkozik. "Keménynek és száraznak/kiszáradtnak tűnhetek, de a felszín alatt megríkatlak" Segítség:egy termés. És a lényeg,h mi ez? Hagyma?
2013. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, ha ennyire sík vagy angolból, a reteknek nem játszol olyannal, ami vagy magyar, vagy nem kell hozzá nyelvtudás (azaz csőfpsCoD vagy driftkirályságNFS).
2013. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagymát kell ültetni.
2015. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!